УкраинаЭкономикаОружие и конфликтыКиевМирРейтинги и опросыСпортОбществоПолезные советыЗдоровьеАвтомобилиЖильё и недвижимостьТуризмВеселые историиФоторепортаж
Читайте также
Интересные факты
...

Комуністи прийняли в партію кота, який наїв морепродуктів на тисячу доларів

Кота, який заліз у вітрину з морепродуктами в аеропорту Владивостока, члени партії “Комуністи Петербурга” готові прийняти у свої ряди, визнавши борцем з буржуазією, передає УНН з посиланням на повідомлення на повідомлення політсили.

Як стало відомо з повідомлення на сайті організації, кота-гурмана вже прийняли в члени партії “Комуністи Петербурга”, визнавши борцем з буржуазією.
За версією пітерських комуністів: “рудий і вусатий більшовик” довго був змушений дивитися, як “скромно харчуються службовці павільйонів, прибиральники”. Тому, побачивши восьминогів, ікру і лососину, він не витримав і завдав потужного удару по “імперіалістичним креветкам”. За словами секретаря ЦК партії Сергія Малинковича, коту вже дали ім’я — Василь, на честь легендарного командира Чапаєва.
Нагадаємо, кумедний випадок стався в аеропорту Владивостока. Кіт застрибнув на прилавок із морепродуктами і наївся ними досхочу, поки продавця не було на місці.

Пасажири аеропорту Владивостоку зняли на відео рудого "злочинця", який, застрибнув на прилавок із морепродуктами і почав оперативно їх "знищувати".
Як зазначає сайт PrimaNews, кіт наївся на 60 тисяч рублів (близько 20 тисяч гривень), а власниця магазину була вимушена вилучити половину товару, бо те, що кот не з'їв, він із задоволенням "понадкушував".

Джерело: УНН

12 декабря 15:32 // ЗАВТРА //