УкраинаЭкономикаОружие и конфликтыКиевМирРейтинги и опросыСпортОбществоПолезные советыЗдоровьеАвтомобилиЖильё и недвижимостьТуризмВеселые историиФоторепортаж
Читайте также
Интересные факты
...

Розробка сайтів. На що слід звернути увагу

Багато хто вважає, що сайт – це лише модна фішка: щоб додати ще один рядок на візитівку. Однак, це далеко не так. Правильно розроблений сайт має приносити дохід, а не лише видатки на його утримання.

Ми надамо кілька порад, яких слід дотримуватись, якщо вирішили створити свою сторінку в Інтернет.

Порада перша. Для чого це взагалі потрібно?

Сайти бувають різні. Але багато замовників про це навіть не замислюються. Найчастіше замовник звертається з проханням зробити все й одразу. Однак, найчастіше все те, чого вимагають від розробника не лише не додає плюсів готовому проекту, а псують його. До прикладу, замовник каже: «Хочу стрічку новин!» Перепрошую, панове, а чи так багато у вас новин, про які можна писати більш-менш періодично? А якщо потенційний клієнт зайде на сайт, де остання новина розміщена 2015 року, а на дворі вже 2017? Я б подумав, що фірма вже «тю-тю», як то кажуть… Тому краще порадьтеся з професіоналами (наприклад з http://site-studio.biz/ua/Uslugi/Rozrobka-saitu.html), які порадять який саме сайт вам потрібен.

Порада друга. Дослухайтеся до дизайнера та копірайтера

Траплялися випадки, коли замовник приносить флешку, чи надсилає поштою своє власне фото, в гарному костюмі, краватці, у своєму кабінеті, і вимагає, аби вона була чи не головною на сайті. Так і хочеться спитати: шановний, ви сторінку для знайомств хочете, чи інструмент, який допомагатиме просувати ваші товари чи послуги? Тому краще довіртеся професіоналу – він за це гроші отримує, тому напевне знає, як зробити гарніше.

Те ж саме стосується й текстів. Ваша секретарка, яка б розумна вона не була, не може написати текст, який одночасно буде легко читатися, а також буде оптимізований під пошукові системи. Найчастіше такі тексти доводиться переписувати «з нуля».

Порада третя. Шукайте «все-в-одному»

Найкращий вибір, коли усі послуги ви отримуєте в одному місці. Не слід шукати окремо дизайнера, окремо програміста, окремо купувати домен та хостінг, а потім шукати людину, яка займатиметься просуванням сайту в пошукових системах. Дешевше не буде, а от якість такої роботи дуже сумнівна. Тому довіртеся професіональній команді, яка вміє співпрацювати між собою. Це зрештою вийде й швидше, й дешевше.

Порада четверта. Будьте реалістами

Якщо вам обіцяють сайт «під ключ» за 1 день або за смішні гроші – біжіть від таких виконавців геть. Найпростіший сайт зробити якісно ніж за тиждень – нереально. Так можна придбати кота в мішку, який буде замість молока пити вашу кров.

Порада п’ята. Довіряй до міри

Обіцянки на словах, як-то кажуть, до справи не пришиєш. Тому, замовляючи розробку сайту краще укласти письмову угоду, в якій зазначити найдрібніші моменти співпраці. Повірте, якщо компанія-розробник насправді чесна, то укладе таку угоду без вагань.

09 июня 18:32 // ЗАВТРА //