УкраинаЭкономикаОружие и конфликтыКиевМирРейтинги и опросыСпортОбществоПолезные советыЗдоровьеАвтомобилиЖильё и недвижимостьТуризмВеселые историиФоторепортаж
Читайте также
Интересные факты
...

Весільна сукня: як не помилитися у виборі

День, коли народжується нова сім'я, вважається найважливішим в житті кожної дівчини, тому підготовка до нього займає не один місяць. Окремої розмови заслуговує вибір весільної сукні, тому що це тільки на перший погляд здається простою справою, а насправді вимагає чимало зусиль і певних знань.

Як вибрати вдалу весільну сукню?

Весільні сукні, презентовані в колекціях сучасних дизайнерів, вражають різноманітністю моделей, кольорів і стилів, але нареченій необхідно вибрати одну, найкрасивішу. Що для цього потрібно? По-перше, не слід відкладати вибір наряду на останній момент. Наприклад, для літнього весілля вже слід цікавитися сукнями з квітня, тим більше в салонах вже будуть літні туалети, так як їх завбачливі власники подбали про те, щоб панянки змогли собі підібрати ідеальну весільну сукню для літа вже навесні. По-друге, не зайвим буде стежити за фігурою, щоб стрес перед такою важливою подією не призвів до схуднення або не приніс зайвих кілограмів. Якщо ж в цьому немає впевненості, то краще вибирати туалет, який можна в останній момент підігнати по фігурі. По-третє, щоб даремно не втрачати час в салонах, то потрібно попередньо переглянути модні журнали, де презентовані останні тренди. По-четверте, вирушаючи на примірку, потрібно зробити відповідний макіяж і зачіску, щоб мати уявлення про загальну картину, а також по можливості надіти туфлі, висота підбора яких буде відповідати весільному взуттю. І п'ятий момент - це відповідність наряду типу фігури. Ні для кого не секрет, що статуру всіх людей можна розділити на кілька основних типів фігури, відповідно до яких вибирати модель сукні. І як би нареченій не хотілося надіти щось інше, цю особливість потрібно враховувати в першу чергу, якщо вона хоче виглядати надзвичайно. Важливу роль відіграє і кольоротип, тому що відповідно до даного моменту, дівчині слід рекомендувати той чи інший відтінок вінчального туалету, тим більше що сучасні звичаї і громадська думка не забороняють жінкам виходити заміж у весільних нарядах пастельних і яскравих відтінків.

І останнє, не потрібно купувати плаття в день примірки, а подумати, все зважити, прийти на наступний день з мамою або подругою, якщо і тоді не виникне ніяких сумнівів в його неперевершеності, то можна сміливо робити покупку. Тільки тоді рішення буде зважене і тверде, а сукня і гарно сидітиме на дівчині, і припаде до душі.

22 августа 23:36 // ЗАВТРА //