УкраинаЭкономикаОружие и конфликтыКиевМирРейтинги и опросыСпортОбществоПолезные советыЗдоровьеАвтомобилиЖильё и недвижимостьТуризмВеселые историиФоторепортаж
Читайте также
Интересные факты
...

Працевлаштування у Ізраїлі

Сьогодні робота в Ізраїлі - це вирішення усіх проблем. Адже саме завдяки працевлаштуванню у країні з найвищім рівнем життя можна забезпечити свою сім’ю належним рівнем доходу. А якщо виконувати усі вимоги, то за 5-7 років вже можна буде назавжди залишитись у цій країні. Розглянемо – як отримати робочу візу до Ізраїлю, та отримати своє місце з достойною заробітною платою!

Оформлення візи для в’їзду до Ізраїлю

Для легального трудового влаштування в Ізраїлі в 2017 році слід в першу чергу отримати візу для в'їзду в країну. Для цього необхідна робоча ізраїльська віза категорії В 1.

Цікаво те, що оформленням візи в Ізраїль на початковому етапі займається роботодавець. Він подає заяву про видачу візи до Міністерства внутрішніх справ. Після його розгляду і прийняття рішення про видачу робочої візи, письмова угода передається в Посольство або Консульство Ізраїлю. Цей документ служить «запрошенням для в'їзду» на територію країни.

Документи для отримання візи

Людина, що отримав цей документ має звернутися до Посольства або Консульство країни фактичного перебування та подати такі документи, як:

  • Довідка, що підтверджує відсутність судимості.
  • Результати медичного обстеження. У ньому в обов'язковому порядку мають бути присутніми аналізи на ВІЛ інфекцію, гепатит, туберкульоз. Результати даних аналізів повинні бути негативними. В іншому випадку в візі буде відмовлено.
  • Відбитки пальця (це є обов'язковою умовою з 2015 року).
  • Два фото на документи.
  • Документ, що підтверджує оплату митних зборів.

У 2017 році термін дійсності робочої візи такої категорії становить один рік. Важливо пам'ятати, що в'їхати в державу необхідно протягом тридцяти днів з дня відкриття візи.

Продовження робочої візи можливо терміном на п'ять років.

Якщо у вас є проблеми з оформленням візи у Ізраїлі, можна звернутися до професіональної юридичної контори, що зможе значно пришвидшити процес отримання та перевірки усіх документів, а отже і отримати своє робоче місце вже завтра.

Підсумки

Робота в Ізраїлі – це:

  • Кращі умови життя;
  • Високий рівень заробітної плати;
  • Офіційне працевлаштування;
  • Сприятливий та телий клімат;
  • Можливість працювати без досвіду роботи.

А головне, у цій країні вже працевлаштовані наші співвітчизники, завдяки чому ви можете значно швидше асимілюватися з місцевим населенням, та не відчувати дискомфорту при переїзді до іншої країни.

11 ноября 12:51 // ЗАВТРА //